Žvaigždės miestas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žvaigždės miestas

Intriguojanantis miestas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Apleistas namas.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Deseo
Tau nevalia žinoti kas aš
Deseo


Pirmas personažas : Gabrielė Oragytė
Female
Virgo Horse
Pranešimų skaičius : 299
Amžius : 33
Antras personažas : Edvinas Harkaitis
Registration date : 2009-06-28

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apleistas namas.   Apleistas namas. I_icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:26 am

*Ateina į jį, ir apsidairo. Kolkas čia tuščia. Atsisėdo kampe ant lovos ir ėmė laukti. Po keliolikos minučių pasigirdo mašinų riaumojimas ir į namą įėjo 5 rauminengi ir dideli vyrai.*
- Na ką, gražuole, atėjai,*priėjo vienas prie jos*
- Juk žinai, kad man reikia pinigų.*Gabrielė atsistojo*- Kas per darbelis?
- Uuuu,*šušnypštė vyrai*- Atrodo mūsų kūdykėlis nebijo iššūkių,*nusijuokė Skylė. Gabrielė rimtu veidu prisidegė cigaretę*- Nuo kada kūdikiai rūko?*pašaipiai paklausė*
- Geriau sakyk man užduotį.*piktai tarė Gabrielė*
- Gerai, Rytoj, 8h vakare, išplaukia laivas iš uosto, kuris gabens kontrabandines prekes į kitą šalį. Tai puiki proga pasipelnyti ir tau ir man. Todėl rytoj iki 5h turi turėti daug papaušalų ar kažko panašaus. Jei turėsi, tai bus gerai ir gausi pinigų, o jei ne,*jis sau pirštu brūksštelėjo per gerklę*- Ir atsimink: nebandai nieko niekam sakyti, nes jei sėsiu į cypę,. po metų išeisiu, susirasiu tave ir pakasiu po žemėm,*kol jis inirtingai aiškino, Gabrielė stovėjo be jokios reakcijos*- Atsimink,5h čia,*jis kilstelėjo antakius ir su vyrais išėjo. Gabirelė baigė rukyti cigaretę, ir piktai ją sutrypė ant žemės. Dar kiek pakeiksnojusi Skylę, išėjo*
Atgal į viršų Go down
Dužena.*
Don't Forget.*
Dužena.*


Pirmas personažas : Urtė Samarytė
Female
Pisces Buffalo
Pranešimų skaičius : 750
Amžius : 27
Registration date : 2009-02-08

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. I_icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 5:16 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Deseo
Tau nevalia žinoti kas aš
Deseo


Pirmas personažas : Gabrielė Oragytė
Female
Virgo Horse
Pranešimų skaičius : 299
Amžius : 33
Antras personažas : Edvinas Harkaitis
Registration date : 2009-06-28

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. I_icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 6:26 pm

(nu tai žinoma);DD
Atgal į viršų Go down
Deseo
Tau nevalia žinoti kas aš
Deseo


Pirmas personažas : Gabrielė Oragytė
Female
Virgo Horse
Pranešimų skaičius : 299
Amžius : 33
Antras personažas : Edvinas Harkaitis
Registration date : 2009-06-28

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. I_icon_minitimeTr. 07 01, 2009 4:06 pm

*Ateina G į namą*
- Vėluoji, mergyt,*tarė balsas ir iš tamsos išniro piktas Skylės veidass*
- Tik 5 minutes, per kurias tu net nespėjai parukyt*be emocijų taria G ir žiūri į pusę cigaretės jo rankoje*
- Ha, ha, protinga mergaitė*jis prieina prie jis ir pirštais paima smakrą*- Turėčiau čiaugtis, kad tave turiu,*jo veidas vis artėja*
- Džiaukis, bet neliesk,*piktai tarė G ir patraukė jo ranką sau nuo smakro*
- Gerai, rodyk kuo mane šį kartą nustebinsi*G nusiima kuprinę ir paduoda Skylei.
- Tai viskas, kad buvo bent kiek vertinga*Skylė įkišęs nosį į kurpeinę patenkintas sumurkė*
- Šaunuolė, mergyte, šaunuolė, gerai čia pasidarbavai....
- Taip, bet žinai, ko už tai noriu.. *Ji ištiesė ranką*
- Ne dabar, juk žinai taisykles, prekė bus išgabenta, tada gausi 20proc viso pelno
-60,*nutraukė jį*
- 40*susiraukė Skylė*
- 50*piktai ratė G*
- Ne per daug nori?*Gabrielė griebė jo gerklę,*- Gerai, gausi 50, tik pasitrauk nuo manęs,*jis čiuškčiai ją atitraukė, ji pargriuvo. Skylė nuėjo prie durų*
- Kai turėsiu pinigus, paskambinsiu,*jis su savo draugais išėjo. G dar truputį pastovėjusi taip pat išėjo*
Atgal į viršų Go down
.Lafis :}.
You're hot 'n' you hot!
.Lafis :}.


Pirmas personažas : Anatolijus Daukys
Male
Gemini Buffalo
Pranešimų skaičius : 488
Amžius : 26
Miestas : Daugai.
Registration date : 2009-06-27

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. I_icon_minitimeTr. 07 01, 2009 4:14 pm

[oho xD]
Atgal į viršų Go down
http://vishule.forumotion.net/
Sponsored content





Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Apleistas namas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Edvino namas.
» Tomo tėvų namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žvaigždės miestas :: Miestas :: Užmiestis-
Pereiti į: